Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Na aukcjach internetowych już ponad 120 000 złotych!

Dziś na platformie aukcje.wosp.org.pl mamy już ponad 120 000 złotych! Pamiętajcie, że każdy z Was może w każdej chwili dołączyć do aukcji na rzecz WOŚP, licytując lub wystawiając własne przedmioty. O tym, jak wystawić swoją aukcję, napisaliśmy tutaj

Wśród ponad półtora tysiąca dotychczas wystawionych aukcji możecie znaleźć różne wyjątkowe przedmioty, praktyczne gadżety i niezwykłe zaproszenia, między innymi:

- Woodstockowa gitara od Szymona Chwalisza

Na gitarze znajdziecie portrety i autografy artystów, którzy wystąpili na scenach 22 Przystanku Woodstock. Gitary Woodstockowe w wykonaniu Szymona Chwalisza stały się już tradycją, od kilku lat artysta maluje specjalnie na Przystanek Woodstock wyjątkowe „wiosło”. Tegoroczna gitara to Gibson, model Les Paul’50s Tribute, ufundowany przez firmę Lauda Audio oraz sieć sklepów "Rock’n’roll". Flagowy model Gibsona oddaje wyglądem i brzmieniem oryginalnego Les Paula z wczesnych lat pięćdziesiątych. Podobnie jak jego pierwowzór, posiada parę przetworników Gibson P-90 oraz charakterystyczny dla tamtego okresu, zaokrąglony gryf - cechy od ponad sześciu dekad uwielbiane przez gitarzystów na całym świecie. Na instrumencie zostali sportretowani muzycy występujący na scenie 22 Przystanku Woodstock: Tarja Turunen, Eicca Toppinen, Katarzyna Nosowska, Robert „Litza” Friedrich, Paweł Małaszyński, Zenek Kupatasa oraz Jerzy Stuhr. Przy każdym portrecie artyści złożyli swoje autografy, dzięki którym tegoroczna gitara to prawdziwy rarytas!

Woodstock Guitar

- Zdjęcie od Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy

Zdjęcie Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy z obchodów Światowych Dni Młodzieży, wykonane przez Pana Jacka Łabędzkiego podczas wizyty Papieża Franciszka w Polsce w 2016 roku.

Picture from the First Lady

- Kolczyki z diamentami od Krystyny Jandy

Do kolczyków dołączone orzeczenie rzeczoznawcy z 2013 r. Kolczyki z białego złota. Masa: 2.810 g. Próba: AU 0,375. Masa kamieni obu kolczyków ok. 80 karatów, kamienie badano w oprawie.

Kamienie:
- 1/2. 40 x diament naturalny trapez-bagiet, łączna masa ok 0,40 karata.
- 2/2. 44 x diament naturalny trapez-bagiet łączna masa ok 0,40 karata.

 Diamond Earrings from Krystyna Janda

- Lot samolotem z Robertem Biedroniem

Unieś się w przestworza z Robertem Biedroniem! Prezydent Słupska dzieli się jedną ze swoich największych pasji i zaprasza dwie osoby w niezwykłą podróż nad Słupskiem, Ustką i Rowami. Podczas lotu czteroosobowym samolotem będziecie mogli porozmawiać z Robertem Biedroniem i wspólnie podziwiać Pomorze z lotu ptaka. Czekają Was niezapomniane chwile! Nie zwlekaj, licytuj!

Join Robert Biedroń on a Flight

- Kask rowerowy od Mai Włoszczowskiej z autografem

Wyjątkowy i wyróżniający się uniwersalnością kask Uvex Quatro Pro MTB z autografem dwukrotnej Wicemistrzyni Olimpijskiej, Mistrzyni Świata w kolarstwie MTB. Wyjątkowy oraz nowatorski model dla najbardziej wymagających użytkowników. Najważniejszą zaletą tego modelu jest możliwość montażu kamery GoPro, która pozwoli uchwycić i uwiecznić wyjątkowe, niepowtarzalne chwile podczas zjazdów. W kasku użyto technologię double inmould, która zapewnia maksymalnie bezpieczną i stabilną konstrukcję kasku.  Ponadto użyte w kasku sprawdzone systemy marki Uvex takie jak anatomic IAS, FAS oraz Monomatic zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Dodatkowe zalety to także wyjmowana wyściółka typu Vent, ruchomy daszek a także siatka chroniąca przed owadami.

MTB Helmet

Akcesoria kierowcy wyścigowego od Gosi Rdest - zegarek EPOS i rękawice wyścigowe

Ekskluzywny zegarek szwajcarskiej firmy Epos Emotion 3390 24H, z mechanizmem automatycznym ETA 2892 zmodyfikowany i zdobiony przez inżynierów Eposa. To arcydzieło towarzyszyć będzie państwu przez cały dzień z tarczą w pełni 24 godzinową. Datownik z cyfrą dnia tygodnia znajduje się na godzinie 6. Koperta wykonana ze stali szlachetnej pozłocona została żółtym złotem metodą PVD. Tarcza została podzielona na sekcję dnia i nocy, co czyni go łatwym i szybkim w odczytaniu godziny. Piękna ilustracja z rozgwieżdżonym niebem na dolnej części tarczy a na górnej umieszczone zostało elegancko wykonane słońce.

Rękawice Sparco, w których Gosia brała udział w wyścigach na całym świecie: od słynnych niemieckich torów wyścigowych podczas serii Audi Sport TT Cup aż po Indie, a także Dubaj, gdzie brała udział w wyścigu 24-godzinnym. Na rękawicach odwzorowany jest zegarek Epos, który również jest przedmiotem tej aukcji. Kolor: niebieski. Są to najnowsze rękawice firmy Sparco, wykonane z HTX. Rękawice posiadają homologację zgodną ze standardem FIA 8856-2000. Konstrukcja rękawic dopasowana do kształtu dłoni. Wysoki poziom przyczepności, komfortu i wyczucia podczas prowadzenia samochodu. Zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów, co zapewnia atrakcyjny design.

Gosia Rdest Donates Items

- Voucher na spektakl i gadżety Teatru Capitol

Spędź niesamowity wieczór w Teatrze Capitol! Wylicytuj podwójny voucher na spektakl komediowy "Przekręt (nie)doskonały" i zwiedź kulisy teatru. Chcesz zobaczyć publiczność ze sceny? Razem z aktorami będziesz mógł ukłonić się widzom po zakończonym przedstawieniu. Ponadto, aktorzy oprowadzą Cię po najciekawszych zakątkach teatru - będziesz miał okazję porozmawiać z nimi w garderobie czy w bufecie. Otrzymasz też zestaw gadżetów ze spektaklu z autografami. Już teraz wylicytuj sobie wieczór w teatrze! Zestaw gadżetów zawiera torbę bawełnianą, plakat i album z podpisami aktorów oraz filiżankę z logo spektaklu "Przekręt (nie)doskonały".

Voucher from Capitol Theatre

- Płyta zespołu ENEJ "Paparanoja" z autografami

Zdobądź przebojową płytę zespołu Enej "Paparanoja", z której pochodzą takie hity jak "Kamień z napisem LOVE" czy "Zbudujemy dom"! Płyta z autografami członków zespołu i książeczka zawierająca wszystkie teksty z tego energetycznego krążka może trafić własnie do Ciebie. "Paparanoja" wydana w 2015 roku to czwarty studyjny album zespołu. Nie zwlekaj, dołącz do licytacji!

CD from Enej

- Kalendarz Harley-Davidson 2017 z autografami Jurka Owsiaka i Billa Davidsona

Przy okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy często widać rzesze motocyklistów i ich różne projekty, które wspierają Orkiestrę. Jednym z takich przedsięwzięć jest  kalendarz "Harley-Davidson Gdańsk 2017". Kalendarz składa się z okładki i 12 kart przedstawiających motocykle. Do sprzedaży trafiło jedynie 100 egzemplarzy. Kalendarz nie uszedł uwadze w centrali firmy Harley-Davidson. Przedsięwzięcie zyskało aprobatę samego Billa Davidsona, wnuka jednego z założycieli marki i kilka sztuk zostało przez niego podpisanych. Jest to niewątpliwie wielka gratka dla miłośników amerykańskiej legendy i pierwsza taka okazja Polsce, by wylicytować pamiątkę z autografem Billa Davidsona.

Harley Davidson Calendar

- Książka "English for beginners" + świąteczny spot Allegro na płycie CD

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły podręcznik do nauki języka angielskiego. W rzeczywistości jest to jednak bohater jednej z najpopularniejszych świątecznych reklam na świecie. Spot pod hasłem „Czego szukasz w Święta?/ English for beginners” od samego początku cieszył się wśród odbiorców oszałamiającą popularnością. Kultowe “Hi, I’m Robert” czy “I love you, you are perfect” zna już kilkanaście milionów internautów.

Wystawiony zestaw "English for beginners" to nie tylko rekwizyt z planu zdjęciowego, to przede wszystkim symbol przełamywania barier językowych i międzyludzkich. Zarówno książka jak i płyty powstały na potrzeby świątecznej produkcji Allegro, więc nie znajdzie się jej w ofercie żadnego z wydawnictw.

English For Beginners

  (amm)

POKAŻ PODOBNE

Trwa 8. sezon Domowej Orkiestry!

Po Finale nie zwalniamy tempa i zapraszamy Was do oglądania Domowej Orkiestry w każdy wtorek i czwartek o godzinie 11!

Za miesiąc poznamy wynik 32. Finału WOŚP

Równo za miesiąc – dokładnie 27 marca – ogłosimy ostateczny wynik 32. Finału WOŚP! Jeszcze tylko przez dwa dni, do końca lutego, możecie wspierać cel naszej tegorocznej zbiórki, czyli płuca po pandemii!

Kwota deklarowana 32. Finału WOŚP już na koncie!

175 426 813 złotych – to właśnie z taką kwotą zakończyliśmy dzień 32. Finału WOŚP! Dzisiaj cała ta suma znalazła się już na naszym finałowym koncie, ale to nie koniec liczenia – ostateczny wynik 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosimy 27 marca.

Zatańczyli poloneza!

W ramach minionego, 32. Finału, Sztaby WOŚP zorganizowały Akcję WOŚPowego Bicia Rekordu w Grupowym Tańcu Poloneza! Wydarzenie spotkało się z ogromnym zaangażowaniem wolontariuszy z całej Polski, za co bardzo dziękujemy!